Wydarzenia

Wydarzenia 23 stycznia 2014 wyświetleń: 57919

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXX Niedziela Zwykła 25.10.2020

1.    Nabożeństwa różańcowe – dzisiaj o 17:30 a w dzień powszedni  o 18.30.                     W związku z zaistniałą sytuacją - czerwona strefa epidemiczna nie ma już nabożeństwa różańcowego dla dzieci, oraz spotkań z kandydatami do I Komunii św., bierzmowania i ministrantami.

2. Środa (28.10) – św. Szymona i Judy Tadeusza Ap.

3.Piątek (30.10) – o 18:00 Msza Święta w intencji zmarłych polecanych w ostatnich wypominkach rocznych. Na następne wypominki roczne zapisy przyjmowane są              w zakrystii i w biurze parafialnym – proszę podać bieżący numer z listy, która wywieszona jest w gablotce, jak i również na stronie internetowej parafii.

4. Niedziela (1.11) Uroczystość Wszystkich Świętych -                                                             O 14:00 Msza Święta  w intencjach Rodziny Radia Maryja.

5. W listopadzie WYPOMINKI codziennie o 17.30. W kartki na wypominki możemy zaopatrzyć się w sklepiku. Czytelnie wypełnione  składamy na tacę lub w zakrystii. Prosimy zapamiętać dzień tygodnia w którym modlić się będziemy za naszych zmarłych i przyjść do kościoła.  Przypominamy również o uporządkowaniu grobów swoich bliskich i znajomych.

 6. Przez cały listopad możemy uzyskać Odpust Zupełny , który może być ofiarowany tylko za dusze w czyśćcu cierpiące pod zwykłymi warunkami.

7. Ks. Arcybiskup udzielił  dyspensy od uczestnictwa we Mszy świętej w niedziele    i święta dla wszystkich wiernych Archidiecezji oraz przebywających na jej ternie.  

8. Komunikaty …


Szczecin, 25 października 2020 r.                                          Ks. Kan. Czesław Baraniewicz
                                                                                                                 /proboszcz/

aktualizowano: 2020-10-24
cofnij drukuj do góry
Wszystkich rekordów: