Wydarzenia

Wydarzenia 23 stycznia 2014 wyświetleń: 30815

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

II Niedziela Adwentu  10.12. 2017 r.

1. Zapraszamy dzisiaj na Nieszpory adwentowe o 17.30. Przy wyjściu z kościoła odbywa się kwesta do puszek ad gentes na pomoc Kościołowi na Wschodzie. Ofiary składamy do tych samych puszek co za ”Niedzielnik”.

2. We wtorek (12.12) na Mszę Świętą i spotkanie formacyjne przyjdą klasy drugie gimnazjum. Msza Święta w intencji Ojczyzny oraz rozpoczęcie dobowego Jerycha różańcowego.

3. W sobotę (16.12) nabożeństwo do Świętego Michała Archanioła.

4. W trzecią niedzielę adwentu (17.12) po Mszy Świętej o 18.00 nauka dla rodziców i chrzestnych dzieci, które przyjmą sakrament w czasie świąt Bożego Narodzenia.

5. W adwencie  RORATY  c o d z i e n n i e  o 7.00. 
    Dzieci zapraszamy w poniedziałki i w piątki o 18.00.

6. W sklepiku dostępne są ścienne kalendarze, które wydała nasza parafia. Małżeństwo  z naszej parafii zrealizowało projekt, za który serdecznie dziękujemy. Kalendarz zawiera zdjęcia naszych witraży, modlitwy oraz historię parafii. Zachęcamy do zakupu. W jednym będziemy mieć kalendarz, modlitewnik oraz piękną pamiątkę parafii. W sklepiku możemy również nabyć opłatki wigilijne, oraz znane osoby roznoszą opłatki po naszych domach.

7. W drugim tygodniu ferii zimowych organizujemy dla dzieci i młodzieży obóz narciarski w Wiśle. Szczegóły w Niedzielniku. Ministranci oferują poświęcone sianko na stół wigilijny. Zebrane ofiary przeznaczą na wyjazd zimowy.

8. Przy wyjściu z kościoła Parafialny Zespół Caritas rozprowadza świece wigilijne, kartki oraz świece roratnie. Dochód będzie przeznaczony na wsparcie ubogich.

9. Są w najbliższym czasie wolne terminy. Możemy zamówić intencje mszalne, ofiarę można złożyć później.

10. Komunikaty …

 

 

 Szczecin, 10 grudnia 2017 r.                   Ks. Kan. Czesław Baraniewicz
                                                                               /proboszcz/

aktualizowano: 2017-12-09
cofnij drukuj do góry
Wszystkich rekordów: