Wydarzenia

Wydarzenia 23 stycznia 2014 wyświetleń: 45785

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXII ND ZW

23.06.2019

1. Dzisiaj po każdej Mszy św. w całej Polsce śpiewamy Suplikacje za wynagrodzenie Bogu za świętokradztwa popełnione ostatnio w Polsce, za akty profanacji miejsc                    i przedmiotów świętych oraz za przejaw agresji wobec katolików i duchownych.

2. Przy wyjściu z kościoła  kwesta do puszek na wakacyjny wypoczynek dla dzieci      z ubogich rodzin organizowany przez Caritas. Ofiary składamy do tych samych puszek co za „Niedzielnik”. Również ofiara za „Niedzielnik” przeznaczona jest na ten cel – a w nim artykuł o Św. Janie Chrzcicielu. Dzisiaj ostatni numer „Niedzielnika” – następny po wakacjach.

3. Zapraszamy na Nabożeństwa czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa:      w dni powszednie po Mszy Świętej wieczornej, a teraz w oktawie Bożego Ciała             i w niedzielę  z procesją eucharystyczną, Dzisiaj Dzień Ojca – modlić się będziemy     w intencji wszystkich Ojców.

4. W poniedziałek (24.06)  - uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela. Po Mszy św. wieczornej spotkanie organizacyjne dla uczestników pielgrzymki autokarowej do Medjugorie. Są jeszcze wolne miejsca.  

5. We wtorek (25.06) – Kwartalna Msza św. Trzeźwościowa.

6. W czwartek (27.06) - zakończenie oktawy Bożego Ciała i tradycyjnie poświęcenie wianków. Odpust w parafii Golęcino NMP Nieustającej Pomocy  o 18.00.

7. W piątek (28.06) uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.                                   Msza Święta o 18.00  za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.

8. W sobotę (29.06) uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Pamiętajmy        o solenizantach z naszej parafii Ks. Pawle Wiśniewskim, Ks. Piotrze Sobczyńskim, Organiście Pawle Stankowskim i zmarłym Ks. Piotrze Gronostaju.                          Odpust Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w parafii Stołczyn  o 18.00.

 9. W lipcu i w sierpniu - w niedziele i święta  nie będzie tylko Mszy Świętej o 14.00. Pozostałe Msze św. bez zmian.

 10. Solenizantom życzymy dużo zdrowia i pomyślności, oraz Bożego błogosławieństwa,  a dzieciom, młodzieży i starszym dobrego startu w sezon wakacyjny i urlopowy. 

 

Szczecin, 23 czerwca 2019 r.                  Ks. Kan. Czesław Baraniewicz

                                                                                                                  /proboszcz/     

aktualizowano: 2019-06-23
cofnij drukuj do góry
Wszystkich rekordów: