Wydarzenia

Wydarzenia 23 stycznia 2014 wyświetleń: 44401

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Wielkanoc

21.04.2019

1. Dzisiaj Nieszpory i Koronka do Bożego Miłosierdzia o 17.30 – zapraszamy.

2. W poniedziałek wielkanocny (22.04) Msze Święte według porządku niedzielnego. Taca przeznaczona na Katolicki Uniwersytet Lubelski. Ks. Łukasz kończy pracę duszpasterską w naszej parafii i zgodnie z decyzją Ks. Abp-a rozpocznie w środę kurs oficerski we Wrocławiu przechodząc do WP jako kapelan. Do 1 września będzie w miarę możliwości pomagał w naszej parafii. Bóg zapłać za dotychczasową pracę duszpasterską i życzymy dalszej owocnej pracy w Wojsku Polskim.

3. W piątek (26.04) - Msza Święta za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych. O 19.00 kolejne spotkanie formacyjne kandydatów do bierzmowania: klasy VIII i III gimnazjum.

4. W sobotę (27.04) -  po Mszy św. Nabożeństwo do Męki Pańskiej.

5. W niedzielę (28.04)  w całym Kościele rozpoczniemy „Tydzień Miłosierdzia”  przy wyjściu z kościoła jak co roku zbierać będziemy ofiary do puszek dla najbardziej potrzebujących w szczególności dla rodzin wielodzietnych. Odpust

w sąsiedniej parafii o 18.00.

6. Bóg zapłać PZ Caritas  za pracę i wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia liturgii oraz do zrobienia Ciemnicy i Grobu Pańskiego.

7. Z okazji świąt wielkanocnych składamy serdeczne życzenia wszystkim Parafianom i miłym Gościom. Życzymy, by Zmartwychwstały Chrystus obdarzał wszystkich swoją łaską i wlewał w serca niezachwianą nadzieję. Niech Maryja, Matka Miłosierdzia,  cichy Świadek Męki i Zmartwychwstania swego Syna, pomaga nam świadczyć swoim życiem o Zmartwychwstałym. Wszystkim życzymy wielu łask Bożych, zdrowia i pokoju na każdy dzień życia!

8.  Komunikaty:

 

 

 

Szczecin, 21 kwietnia 2019                                     Ks. Kan. Czesław Baraniewicz

                                                                                                                                         /proboszcz/       

 

aktualizowano: 2019-04-19
cofnij drukuj do góry
Wszystkich rekordów: