Kościół ul. SŁOWICZA

Msze św w niedziele i święta:

  • g. 8:00 (prymaria), 
  • g. 9:30 (gimnazjum), 
  • g. 11:00 (suma), 
  • g. 12:30 (dzieci), 
  • g. 14:00 (chrzcielna) - (oprócz VII i VIII), 
  • g. 18:00 (młodzież)

W dni powszednie:

  • g. 7.00 
  • g. 18.00 

 


Biuro parafialne ul. Ułańska 10

Kancelaria czynna:

  • środa g. 16 - 17:30
  • sobota g. 11 - 12

 


Aktualności na głównej

Aktualności na głównej 9 grudnia 2017 wyświetleń: 1724

WYPOMINKI ROCZNE 2019 / 2020

Msza Św. w ostatni piątek miesiąca o 18:00 za zmarłych:

  1. 1.                 

++ kapłanów, którzy stanęli na naszej drodze życia

  1. 2.                 

++ Bochenków, Brzezińskich, Kamińskich, Osinowskich , Jolantę i Mirosława

  1. 3.                 

++ Elżbietę, Romana Kraszewskich, Barbarę Drefke, Janinę i Marka Wiercioch

  1. 4.                 

++ Zbigniewa Dawidowskiego, Adelę, Karola i Teodora Opitek

  1. 5.                 

++ Głuszków i Skwarów

  1. 6.                 

++ Jana, Leokadię Walentego, Katarzynę, Zofię Bober, Wojciecha, Annę Góra i za

       zmarłe dzieci

  1. 7.                 

++ Marię, Helenę Madalińskich, księży, zakonników i za dzieci nienarodzone

  1. 8.                 

++ Wiktorię, Władysława Dziczkaniec, Izabelę, Grzegorza Jurgiewicz, Jadwigę,

       Bogdana, Sławomira Gozdek, Tadeusza, Weronikę i Włodzimierza

      Aleksandrowicz

  1. 9.                 

++ Jamróz i Tylka

  1. 10.            

++ Henrykę, Jana, Helenę Pękacz, Ryszarda, Jadwigę i Zygmunta Polec

  1. 11.            

++ Luzyńczyków i Płucienników

  1. 12.            

++ Zymów i Więckowskich

  1. 13.            

++ Amelię, Antoniego Barancewicz i Rudolfa Gabrisch

  1. 14.            

++ Weronikę Gromacką, Anielę i Tomasza Wieczorek

  1. 15.            

++ Nowickich, Gralewicz, Szczutkowskich, Sidorczuk, Kwiatkowskich, Urszulę, 

      Edmunda Flis,  Edmundę, Stanisława Steczek i Dorotę Kozicką

  1. 16.            

++ Kulesza i Szymańskich

  1. 17.            

++ Sęk i Ciesielskich

  1. 18.            

++ Rybickich i Mazurków

  1. 19.            

++ Ługowskich i Napierskich

  1. 20.            

++ Harackiewicz , Szkibiel i Siostrę zakonną Józefinę

  1. 21.            

++ Romana, Reginę Jany, Feliksa i Lucynę Waszczuk

  1. 22.            

++ Murawskich, Wodge, Kszczanowiczów i Biedulskich

  1. 23.            

++ Cirutów i Pasiecznych

  1. 24.            

++ Henryka, Mariannę, Witolda Tarasiewicz, Stefana, Ewę  i Martę Kamińskich

  1. 25.            

++ Wandę, Henryka, Stanisławę, Bronisława, Józefa, Czesławę,  Zofię, Edwarda,   

      Adama, Sławomira, Leokadię, Kazimierza, Maksymiliana, Lecha, Wandę,

      Janinę, Aleksandra, Ferlasów, Tarków, Szczukiewicz i Koniarków

  1. 26.            

++ Kazimierę, Stanisława, Marię, Zofię Kowal, Łukasza Szczepańskiego, Marię,

      Leopolda Haptar, Irenę i Marię

  1. 27.            

++ Witoń i Choma

  1. 28.            

++ Stefana i Helenę Matczak

  1. 29.            

++ Pietraszewicz i Grabskich

  1. 30.            

++ Płuciennik i Sobota

  1. 31.            

++ Stankiewicz i Osińskich

  1. 32.            

++ Rojków, Ceniuchów, Czesłąwę Sarzyńską, Edwarda Chojnowskiego                                             

      Księży: Alojzego Nawrockiego, Henryka Świerkowskiego,

      Stanisława Skorodeckiego, Piotra Gronostaja i Kamila Spolankiewicza

  1. 33.            

++ Fabiańczyk i Szilke

  1. 34.            

++ Wójcik, Woropay – Hordziejewicz    

  1. 35.            

++ Felusiaków i Józefę Domagała

  1. 36.            

++ Zofię Gaca, za zmarłych rodziców, teściów i braci

  1. 37.            

++ Popławskich, Pokusów i Zofię

  1. 38.            

++ Antoniego Bogdanowicza, Jadwigę, Aleksandra, Henryka Roślik, Eugeniusza,

      Marlenę Trąbskich i Mieczysława Monkiewicz

  1. 39.            

++ Jana, Janinę, Franciszka Prokopiuk, Stanisława, Stefanię, Romana   

      Kuzawańskich

  1. 40.            

++ Mariannę Kurek, Wojciecha Grzegorka, Przesmyckich i Kamienników

  1. 41.            

++ Haluchów, Matuszaków, Szałajków, Maciejewskich i Ludmiłę Paprota    

  1. 42.            

++ Gontarewicz, Bożejko, Błaszak, Regulskich, Hepnar, Orzechowskich

       i Matuszak

  1. 43.            

++ Łojewskich, Denkiewiczów, Dobkowskich, Stańko, Juzwów, Kozaków  

      i Mieszków

  1. 44.            

++ Pelagię Dziel i Mariana Adamskiego

  1. 45.            

++ Marię, Antoniego, Teodozję, Józefa Starczewskich, Marię, Maksymiliana

      Kokolin, Katarzynę, Józefa, Zofię i Rozalię Jurków

  1. 46.            

++ Koszkuciów, Fiedorowiczów, Staniszewskich i Szydłowskich 

  1. 47.            

++ Nizińskich, Korejwo, Wimbor i Martun

  1. 48.            

++ Jagodzińskich, Czerniaków i Oponowicz

  1. 49.            

++ Marię , Józefa i Aleksandrę Ragan

  1. 50.            

++ Kogut, Praxmajer, Renatę i Bronisława Ryłów

  1. 51.            

++ Janinę Kuligowską, Janinę Duda, Tadeusza i Jana Kurowskich

  1. 52.            

++ Henryka i Romana Rogozińskich, Władysława i Władysławę  Olesińskich

  1. 53.            

++ Mieczysława, Irena, Edwarda, Tadeusza ,Józefa Greszta,  Konstantego, Zofię   

       i Marka Zaręba

  1. 54.            

++ Czyżewskich, Barlaszów i Turzyńskich

  1. 55.            

++ Mariana, Stanisława Wolskich, Kazimierę i Antoniego Czarkowskich

  1. 56.            

++ Annę Poncylisz, Janinę, Władysława Szarkowskich, Joannę i Stanisława

      Judkowiak

  1. 57.            

++ Rzepiaków i Stefanowskich

  1. 58.            

++ Gałązków i Chmielewskich

  1. 59.            

++ Alicję Atamańczuk

  1. 60.            

++ Kazimierza, Pająk i Boras

  1. 61.            

++ Grzesiaków, Tryszkiewiczów, Wójcików, Hołody, Szymczaków, Mazurów

       i Liszczak

  1. 62.            

++ Grech i Kwaśniewskich

  1. 63.            

++ Saja i Belwodzkich

  1. 64.            

++ Książczyków, Tyszkiewiczów, Grzebyków i Roszyckich

  1. 65.            

++ Leokadię, Juliana, Stanisława Kurów, Weronikę Walkowiak, Władysława

      Olczyk, Józefa Miernow, Rozalię, Józefa, Stanisława, Władysława, Henryka  

      Kulasów i za dusze w czyśću cierpiące

  1. 66.            

++ Władysława Janiec

  1. 67.            

++ Anastazję, Stanisława, Stelmach, Apolonię, Józefa, Marię, Genowefę

       Belkiewicz, Zofię, Halinę Henryka i Janinę 

  1. 68.            

++ Łucję i Jana Wojciechowskich

  1. 69.            

++ Gracjana Melanię, Feliksa Godlewskich, Jadwigę, Tadeusza, Babiarz, Dżesikę,

       Marię

  1. 70.            

++ Czesławę, Franciszka, Stanisława, Stefana, Klemensa Romańskich, Elżbietę,

      Józefa, Czesława, Stanisława i Jana Woźniaków

  1. 71.            

++ Władysławę i Lucjana Bogdańskich

  1. 72.            

++ Mazurowskich, Galoch i Chorosińskich

  1. 73

 

++ Janinę, Władysława Szarkowskich, Joannę, Stanisława Judkowiak, Annę Poncyliusz

  1. 74.            

++ Hannę Stępa, Adelę, Stanisława Łaniewskich i Barbarę Przybylińską

  1. 75.            

++ Elizę, Reginę, Bronisława Kłosowskich, Edwarda i Bronisławę Jesipowicz

  1. 76.            

++ Rodziewicz, Rabowicz, Kłyszejko, Kujawa, Zmitrowicz, Szklar, Kawczak,

      Teresę Krzywniak, Mizińskich, Sęków, Węglińskich i Zaleszczaków

  1. 77.            

++ Jana, Kunegundę Plata i siostrę zakonną Jolantę Grzymską,

      Zenona, Leona Krzemieniewskich i Kłopot                                                           

  1. 78.            

++ Księży: Aleksandra Jęczalika, Jana Klauba, Mariana Ratusznego, Adama    

      Barcza,  Henryka Koczorowskiego i Piotra Gronostaja

  1. 79.            

++ Stankowskich, Ćwik, Krauska, Janas, Winconek, Auguściak, Capar, Smug,  

      Kutnik, Haluch, Tschech i Baraniewicz

  1. 80.            

 

  1. 81.            

 

  1. 82.            

 

  1. 83.            

 

aktualizowano: 2020-04-18
Wszystkich rekordów:
2020 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Parafia Rzymskokatolicka pw. Matki Boskiej Ostrobramskiej

ul. Ułańska 10, 71-750 SZCZECIN
tel: (+4891) 45 35 144
Konto Parafialne: PKO BP I oddz. Szczecin 85 1020 4795 0000 9602 0082 7733

projektowanie, design, stron www szczecin, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne