Kościół ul. SŁOWICZA

Msze św w niedziele i święta:

  • g. 8:00 (prymaria), 
  • g. 9:30
  • g. 11:00 (suma), 
  • g. 12:30 (dzieci), 
  • g. 14:00 (chrzcielna) - (oprócz VII i VIII), 
  • g. 18:00 (młodzież)

W dni powszednie:

  • g. 7.00 
  • g. 18.00 

 


Biuro parafialne ul. Ułańska 10

Kancelaria czynna:

  • środa g. 16 - 17:30
  • sobota g. 11 - 12

 


Aktualności na głównej

Aktualności na głównej 9 grudnia 2017 wyświetleń: 3707

WYPOMINKI ROCZNE

2021 / 2022

Msza Św. w ostatni piątek miesiąca o 18:00 za zmarłych:

1.                 

++ kapłanów, którzy stanęli na naszej drodze życia

2.                 

++ Błażejowskich, Bochenków, Brzezińskich, Kamińskich i Osinowskich

3.                 

++ Teodozję, Jana, Ryszarda Dmytryk, Eugenię, Witolda, Wiesława Fijałkowskich,

       Cecylię i Idziego Pietrasiak

4.                 

++ Zbigniewa Dawidowskiego, Adelę, Karola i Teodora Opitek

5.                 

++ Głuszków i Skwarów

6.                 

++ Czyżewskich, Barlaszów, Turzyńskich i Boszke

7.                 

++ Marię, Helenę Madalińskich, księży, zakonników i za dzieci nienarodzone

8.                 

++ Wiktorię, Władysława Dziczkaniec, Izabelę, Grzegorza Jurgiewicz, Jadwigę,

       Bogdana, Sławomira, Stanisława Gozdek, Tadeusza, Weronikę, Włodzimierza

      Aleksandrowicz, Adama Janusz, Annę Betlejewską, Anielę i Jana Cichusz

9.                 

++ Jamróz i Tylka

10.            

++ Henrykę, Jana, Helenę Pękacz, Ryszarda, Jadwigę i Zygmunta Polec

11.            

++ Luzyńczyków i Płucienników

12.            

++ Zymów i Więckowskich

13.            

++ Amelię, Antoniego Barancewicz, Rudolfa, Marię i Pawła Gabrisch

14.            

++ Weronikę, Stanisława Gromadzkich, Anielę i Tomasza Wieczorek

15.            

++ Romana, Szczutkowskich, Nowickich, Gralewicz, Kwiatkowskich, Flis, Steczek   

       i Dorotę Kozicką

16.            

++ Kulesza i Szymańskich

17.            

++ Sęk i Jabłońskich  

18.            

++ Rybickich i Mazurków

19.            

++ Ługowskich i Napierskich

20.            

++ Harackiewicz , Szkibiel i Siostrę zakonną Józefinę

21.            

++ Romana, Reginę Jany, Feliksa i Lucynę Waszczuk

22.            

++ Murawskich, Wodge, Kszczanowiczów i Biedulskich

23.            

++ Krzysztofa, Irenę Lewickich, Józefa i Honoratę Wesołowskich

24.            

++ Henryka, Mariannę, Witolda Tarasiewicz, Stefana, Ewę, Wiesława i Martę

       Kamińskich

25.            

++ Ferlasów, Jana, Wandę Tarków, Szczukiewicz, Koniarków, Zofię Pieniak                               

       i Hannę Fidelus - Ferlas

26.            

++ Kazimierę, Stanisława, Marię, Zofię Kowal, Łukasza Szczepańskiego, Marię,

      Leopolda Haptar, Irenę, Marię i Władysława

27.            

++ Witoń, Choma i Annę Binkiewicz

28.            

++ Stefana, Helenę Matczak i Edwarda Hochmana

29.            

++ Pietraszewicz i Grabskich

30.            

++ Stankiewicz i Osińskich

31.            

++ Rojków, Ceniuchów, Czesławę i Czesława Sarzyńską, Edwarda Chojnowskiego                                             

      Księży: Alojzego Nawrockiego, Henryka Świerkowskiego,

      Stanisława Skorodeckiego, Piotra Gronostaja i Kamila Spolankiewicza

32.            

++ Fabiańczyk i Szilke

33.            

++ Wójcik, Woropay – Hordziejewicz    

34.            

++ Zofię Gaca, za zmarłych rodziców, teściów i braci

35.            

++ Popławskich, Pokusów i Zofię

36.            

++ Jana, Janinę, Franciszka Prokopiuk, Stanisława, Stefanię i Romana  

      Kuzawińskich

37.            

++ Mariannę Kurek, Wojciecha i Stanisława  Grzegorek, Przesmyckich                         

       i Kamienników

38.            

++ Haluchów, Matuszaków, Szałajków, Maciejewskich i Ludmiłę Paprota    

39.            

++ Regulskich, Gontarewicz, Bożejko, Hepnar, Błaszak,  Orzechowskich

       i Matuszak

40.            

++ Łojewskich, Denkiewiczów, Dobkowskich, Stanko, Juzwów, Kozaków 

      i Mieszków

41.            

++ Pelagię Dziel i Mariana Adamskiego

42.            

++ Marię, Antoniego, Teodozję, Józefa Starczewskich, Marię, Maksymiliana

      Kokolin, Katarzynę, Józefa, Zofię i Rozalię Jurków

43.            

++ Koszkuciów, Fiedorowiczów, Staniszewskich i Szydłowskich 

44.            

++ Nizińskich, Korejwo, Wimbor i Martun

45.            

++ Jagodzińskich, Czerniaków i Oponowicz

46.            

++ Marię , Józefa i Aleksandrę Ragan

47.            

++ Gałązków i Chmielewskich

48.            

++ Kogut, Praxmajer, Renatę i Bronisława Ryłów

49.            

++ Janinę Kuligowską, Janinę Duda, Tadeusza i Jana Kurowskich

50.            

++ Henryka, Romana Rogozińskich, Władysława, Władysławę  Olesińskich,

      Teresę i Andrzeja Baszczyńskich  

51.            

++ Mieczysława, Irenę, Edwarda, Tadeusza, Józefa Greszta,  Konstantego, Zofię  

       i Marka Zaręba

52.            

++ Mariana, Stanisława Wolskich, Kazimierę i Antoniego Czarkowskich

53.            

++ Rzepiaków i Stefanowskich

54.            

++ Alicję Atamańczuk

55.            

++ Kazimierza, Pająk i Boras

56.            

++ Grzesiaków, Tryszkiewiczów, Wójcików, Hołody, Szymczaków, Mazurów

       i Liszczak

57.            

++ Grech i Kwaśniewskich

58.            

++ Rybińskich, Olszewskich, Żywickich, Dąbrowskich, Samotyj, Biali, Pendel           

       i Tkaczyńskich

59.            

++ Łucję i Jana Wojciechowskich

60.            

++ Czesławę, Franciszka, Stanisława, Stefana, Klemensa Romańskich, Elżbietę,

      Józefa, Czesława, Stanisława i Jana Woźniaków

61.            

++ Mirosława, Henryka, Władysławę Pogorzelskich, Genowefę Dziąba, Joannę,

      Adama, Mieczysława Sikora, Sabinę i Józefa Mosiewicz

62.            

++ Zofię, Zygmunta, Stanisława, Zdzisława, Agnieszkę Ciołkowskich, Janinę,

      Stanisława Gliszczyńskich, Arkadiusza Szczasiuk i zm. z rodziny

63.            

++ Hannę Stępa, Adelę, Stanisława Łaniewskich i Barbarę Przybylińską

64.            

++ Jadwigę, Władysława, Stefana, Zdzisława, Oleksik, Kuriata, Żygadło
      i Kierzkowskich

65.            

++ Aleksandrę, Ignacego, Leonardę i Stanisława

66.

++ Joannę, Stanisława Judkowiak, Janinę i Władysława Szarkowskich

67.

++ Płucienników i Sobotów

68.

++ Antoniego Bogdanowicza, Jadwigę, Henryka, Aleksandra Roślik, Eugeniusza, Marlenę Trąbskich i Mieczysława Monkiewicz

69.            

++ Elizę, Reginę, Bronisława Kłosowskich, Edwarda i Bronisławę Jesipowicz

70.            

++ Rodziewicz, Rabowicz, Kłyszejko, Kujawa, Mizińskich i Sęków

71.            

++ Węglińskich i Zaleszczaków

72.            

++ Zmitrowicz, Szklar, Kawczak i Teresę Krzywniak

73.            

++ Jana, Kunegundę Plata i Siostrę zakonną Jolantę Grzymską, Zenona, Leona

      Krzemieniewskich i Kłopot, Krystynę, Kazimierza i Krzysztofa                                                             

74.            

++ Księży: Aleksandra Jęczalika, Jana Klauba, Mariana Ratusznego, Stanisława

      Wygrabka, Henryka Koczorowskiego, Adama Barcza, Piotra Gronostaja, Jana

      Rusla,  Bronisława Lose, Ryszarda Głowackiego i Tadeusza Sosnowskiego 

75.            

++ Stankowskich, Ćwik, Krauska, Janas, Winconek, Auguściak, Capar, Smug,  

      Kutnik, Sielickich i Baraniewicz

76.            

 

77.            

 

78.            

 

79.            

 

80.            

 

81.            

 

82.            

 

83.            

 

84.            

 

aktualizowano: 2022-03-21
Wszystkich rekordów:
2022 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Parafia Rzymskokatolicka pw. Matki Boskiej Ostrobramskiej

ul. Ułańska 10, 71-750 SZCZECIN
tel: (+4891) 45 35 144
Konto Parafialne: PKO BP I oddz. Szczecin 85 1020 4795 0000 9602 0082 7733

projektowanie, design, stron www szczecin, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne